O firmie | Sklep aromatella.pl

O firmie

Już od siedmiu lat Aromatella dostarcza swoim Klientom drobnych przyjemności, jakimi są niezwykłe i piękne zapachy.

Spróbuj wybrać tylko jeden…
Znajdziesz je u nas pod różnymi postaciami: aromatów podgrzewanych w ceramicznym kominku, ręcznie wyrabianych, kolorowych świec zapachowych, długotrwałych dyfuzorów, a także naszych słynnych, naturalnych kosmetyków, w których zaklęto nie tylko smakowite aromaty, ale także wypełniono po brzegi niezwykle cennymi olejkami eterycznymi.

Zapraszamy do naszego świata: pełnego kolorów, bajecznych kształtów i wzorów, różnorodności i niezapomnianych, zapachowych doznań. Chcielibyśmy zarazić Państwa miłością do aromatów, które przywołują wspomnienia, zachwycają naturalnością, kojarzą się z deserami czy rozmarzają…

Wonności z dalekich Wysp!
W naszym sklepie zgromadziliśmy ponad tysiąc pachnących produktów, z których znakomita większość jest wytwarzana ręcznie w Wielkiej Brytanii. Dlaczego sięgnęliśmy aż tam? Bo doceniamy brytyjską innowacyjność, poczucie estetyki oraz nietuzinkowe pomysły. I uważamy, że Polacy także zasługują na produkty niezwykłe, oryginalne i dostępne na wyciągnięcie ręki i wcale nie muszą nadal z zazdrością spoglądać na sąsiadów z zagranicy!

Jesteśmy dumni, że tacy producenci jak Bomb Cosmetics z Bournemouth (Anglia) oraz Regent House z Sheffield (Anglia) zdecydowały się powierzyć nam dystrybucję swojego cenionego i popularnego asortymentu w Polsce. Dzięki temu zawsze docierają do Państwa produkty z pierwszej ręki, oryginalne, świeże i najwyższej jakości!

Sprowadzamy więc do Polski te same zapachy i kosmetyki, które cieszą Klientów w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie. Oferujemy Państwu brytyjską jakość, nigdy nie szokując ceną!

Jeśli nie przez internet, to może..?
Wiemy, że zakup aromatów przez internet nie jest dla każdego. I chociaż jesteśmy ogromnie dumni ze swoich wychuchanych i wypieszczonych opisów, w których staramy się jak najlepiej oddać każdą notkę i każdy akord zapachu, są wśród Was osoby, które nigdy nie zdecydują się na zakupy bez uprzedniego zanurzenia nosa w naszych pięknych woniach.

Spieszymy więc donieść, że nie mogliście Państwo lepiej trafić, bo Aromatella jest nie tylko sprzedawcą, ale i bezpośrednim oraz wyłącznym importerem marek dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Dzięki temu zaopatrujemy nie tylko Klientów indywidualnych, ale także sklepy partnerskie w całej Polsce.
Zapraszamy do odwiedzenia zakładki “Sklepy” – może znajdziecie tam swoje lokalne Królestwo Zapachów i znikną wszelkie wątpliwości, który zapach to jest TO?

Zapraszamy także do współpracy sklepy z dobrym asortymentem, które chciałyby zaoferować swoim Klientom coś niezwykłego i nietuzinkowego. Na widok czego zakrzyczą “Aż chciałoby się to zjeść!” lub “Ale tu pachnie!”. Uwierzcie nam, te okrzyki są częścią naszej codziennej pracy i nigdy nie nudzi się iskierka zachwytu w oczach zachwyconej Klientki czy Klienta!

Królestwo słodkiego relaksu
Chcielibyśmy być dla Państwa synonimem relaksu na wyciągnięcie ręki, słodkich chwil po ciężkim dniu pracy czy stresującym tygodniu. Mamy nadzieję, ze odnajdziecie u nas małe i wielkie przyjemności, które wypełnią Wasz dom i serca.

Ogromnie dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu i zapraszamy do rozejrzenia się.

Ale, proszę się nie spieszyć… Wiemy, że wybór spośród setek naszych woni potrafi w mgnieniu oka przenieść do krainy marzeń…

Zapraszamy do królestwa zapachów – już pora sprawdzić, jak pachnie relaks!

Pozdrawiamy aromatycznie,
Załoga sklepu Aromatella