5.12 – Dzień Darmowej Dostawy

Dzień Darmowej Dostawy logo

Z wielką przyjemnością informujemy, że już 5 grudnia sklep Aromatella.pl ponownie weźmie udział w ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy.

5 grudnia wszystkie zamówienia opłacone z góry wyślemy na nasz koszt, bez względu na wybraną formę dostawy!

Warto skorzystać z takiej okazji, bo tylko raz w roku próg darmowej dostawy obniżamy z 99zł do zaledwie 20zł, dzięki czemu można wypróbować naszą ofertę, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Dzień Darmowej Dostawy prezent

Ważne informacje:

1. Akcja DDD rozpoczyna się dnia 5 grudnia 2017 roku o godzinie 00:01 i kończy się 5 grudnia 2017 roku o godzinie 23:59.
2. Akcja DDD obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
3. Minimalna wartość zamówień w naszym sklepie zawsze wynosi 20 pln brutto.
4. W dniu 5 grudnia udostępniona będzie jedynie płatność z góry (poprzez tradycyjny przelew, płatności online i kartą kredytową (Przelewy24) lub za pośrednictwem systemu PayPal).
5. Czas realizacji zamówień złożonych w ramach akcji DDD może wynieść wyjątkowo 2-5 dni roboczych. To oznacza, że Państwa zamówienie może nie dotrzeć na Mikołajki.


PACHNĄCY PREZENT i OZDOBNE PAKOWANIE

Zamów w Dniu Darmowej Dostawy za minimum 50 zł, a otrzymasz od nas aromatyczny upominek GRATIS!Już po raz ósmy w historii! O akcji Dzień Darmowej Dostawy

Dzień Darmowej Dostawy jest organizowany od 2009 roku. Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów.

W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2017 (5 grudnia) sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Organizator akcji, serwis eKomercyjnie.pl, dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych.

Zapraszamy na zakupy!

  , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>